درباره ما

الفی موزیک

وبسایت آموزشی “الفی موزیک” توسط علی امیرشاهی و با هدف ایجاد یک مرجع جامع و استاندارد آموزشی ، درباره موسیقی و به صورت آنلاین ، جهت دسترسی تمامی هنرجویان کشور به مطالب و دوره های موسیقی و همچنین استفاده از علم و تجربه اساتید برتر کشور ، شروع به فعالیت نموده است. برنامه هایی برای ایجاد یک محیط آزمایشگاهی در “الفی موزیک” در حال انجام است و قصد داریم تا جنبه های پژوهشی را نیز در کنارموضوع آموزش ، به مجموعه فعالیت های سایت اضافه کنیم که تمرکز آن بر روی مطالب پژوهشی و نتایج به دست آمده از آنها خواهد بود .

Image-from-iOS-3

علم قدرت است

دانش قدرت است . با داشتن علم و لوازم لازم می توانید کارهایی انجام دهید که از نظر دیگران جادر به نظر می آید . بهتر شدن نیاز به تحقیق و آموزش و بکار گیری آنها در زندگی دارد . تمامی تجربه ها در اختیار شماست تا پیشرفت کنید و کمک کنیم تا همه از درک هنری بالاتری برخوردار شوند.

هدف

هدف از ایجاد چنین بستری ، آموزش و پرورش فکری و روحی هنرجویان در راستای خلق آثاری متناسب با روحیه فرد و همراهی هنرجویان برای دستیابی به اهداف و رویاهایشان می باشد . با به روزترین متد آموزشی ما تمامی مسیر لازم برای شما را معرفی کرده و در طی این راه در کنار شما خواهیم بود .

این وب سایت از کوکی استفاده می کند و از داده های شخصی شما می خواهد تا تجربه مرور شما را افزایش دهد.