علی امیرشاهی

علی امیرشاهی ( aka Alphy Psyche )

5/5

علی امیرشاهی در فروردین ۱۳۶۵ در تهران به دنیا آمد . در سن ۱۴ سالگی نواختن پیانوی کلاسیک را آغاز کرد و بعد از ۳ سال آغاز  به یادگیری گیتار آکوستیک کرد. پس از گذشت ۴ سال با آمیخته شدن با دنیای موسیقی راک به گیتار الکتریک روی آورد و با افکت های الکتریک و نحوه تاثیر آنها روی صداها آشنا شد. در این دوره با ترکیب افکت های الکتریک  با سازهای دیگر مثل نی ، فلوت ، تمبور، اواز انسان و سازهای کوبه ای مثل کوزه و داربوکا و تمبک  و سازهای قبیله ها مثل دیجی ریدوو و باران شروع به تلفیق سازها کرد و با نواختن و تحلیل صدایی آنها وارد دنیای الکتریک شد.

از سال ۱۳۸۵ آهنگ سازی را آغاز کرد و به ساخت موسیقی ترکیبی راک و الکترونیک روی آورد. بعد از چند سال با نزدیکتر شدن به موسیقی الکترونیک و دور شدن از موسیقی راک خود را متمرکز به ساخت موسیقی الکترونیک کرد . در سال ۱۳۸۸ شروع به ساخت صداها و تحلیل و نحوه تاثیر اصوات روی مغز کرد و با دنیای مغز نزدیکتر شد . پس از گذراندن یک دوره تحلیل موسیقی سایکدلیک به نحوه تاثیر اصوات روی مغز علاقه مند شد .

در سال ۱۳۸۹۰ با نگرشی جدید و با تغییر برنامه آهنگ سازی به Ableton live شروع به ساخت موسیقی ای تاثیرگذار و تلفیقی با هدف درک تمام حس های و تحریک تمام حس های شرقی و غربی شروع به آهنگسازی در سبکی متفاوت کرد . در سال ۱۳۹۵ با اتمام دوره تولید موسیقی و همچنین طراحی و مهندسی صدا و کار استودیویی از کنسرواتوار موسیقی ایران شروع به تدریس در همین زمینه در دانشگاه شد و مدرس دروس طراحی صدا / مهندسی صدا / تولید موسیقی / تئوری موسیقی در دانشگاه می باشد .

 

 

بلاگ ها :

ساوند کلاود :

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Telegram
این وب سایت از کوکی استفاده می کند و از داده های شخصی شما می خواهد تا تجربه مرور شما را افزایش دهد.